Aktualności

Rodzinny Dzień Dziecka 2015-06-20

Wszystkie dzieci z okolicy - te małe i te nieco większe - zgromadziły się dziś na placu 400-lecia wsi Siennej na Rodzinnym Dniu Dziecka zorganizowanym przez sołectwo Sienna, parafię Leśna, szkołę, przedszkole i OSP z Siennej. Gośćmi byli również wójt gminy Lipowa pan Jan Góra i przewodniczący Rady Gminy pan Andrzej Binda.

Atrakcji było co niemiara. Imprezę prowadziły dwie panie organizując fantastyczne zabawy z chustą, tańce, puszczanie mega-baniek mydlanych, bitwa na wodne balony i inne. Oprócz tego można było popływać w suchym basenie, zjechać z dmuchanej zjeżdżalni, turlać się w dmuchanej kuli, pokręcić na karuzeli czy skakać na banji-trampolinie. Odbyły się też zawody sportowe w takich dziedzinach jak: rzut kaloszem do beczki, tor przeszkód, skoki w workach czy turlanie opony. Można było również przejechać się na kucyku, pomalować sobie buzię czy otrzymać balonik w wymarzonym kształcie. Nad oprawą muzyczną jak zwykle czuwał pan Jacek Bistyga. Ponadto na każdego czekał pyszny poczęstunek.

Zabawa była przednia. Do zobaczenia za rok :-)

 


Galeria

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.