Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 2015-09-02

Rozpoczął się kolejny rok szkolny.

Po uroczystej mszy świętej wszyscy zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie wspólnie odśpiewaliśmy hymn szkoły pt. "Sprawiedliwość" wg naszego patrona księdza Jana Twardowskiego. Pani dyrektor Anna Zoń powitała wszystkich uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. 

Szczególnie serdecznie przyjęła tegorocznych pierwszoklasistów. Dla nich to z pewnością był jeden z ważniejszych dni w ich życiu. W skupieniu oglądali przygotowany przez ich starszych kolegów program artystyczny. Następnie każdy z nich uroczyście został "powołany" przez wychowawczynię panią Annę Bielę do klasy pierwszej. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał książkę oraz słodki upominek.

Pani dyrektor powitała również dwie inne nowe uczennice, które w tym roku szkolnym dołączyły do naszego grona. 

Następnie pani dyrektor Anna Zoń odczytała list od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka, którego wielu z nas miało okazję poznać osobiście, gdy w styczniu 2013r. odwiedził naszą szkołę z okazji 10-lecia nadania szkole imienia ks. Jana Twardowskiego. Ksiądz proboszcz Piotr Sadkiewicz natomiast wręczył na ręce pani dyrektor prezent dla szkoły od Rzecznika - przepięknie wydany Kodeks Praw Dziecka z autografem pana Marka.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wytrwałości w pracy, odkrywania nowych talentów, zdobywania samych wysokich ocen i osiągania innych zamierzonych celów. Powodzenia!

O rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole można przeczytać również na stronie lipowaiokolice.blogspot.com

 

 

 

 

 

 

 


Galeria

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.