Aktualności

Gratulacje dla Oliwii! 2016-03-09

Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy VI Oliwia Błaszcz została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Oliwia uczestniczyła w trzech etapach konkursu: w szkolnym w listopadzie, rejonowym w styczniu i wojewódzkim w lutym i za każdym razem zdobywała wymaganą ilość punktów. Wśród 21 laureatów z rejonu Bielska-Białej Oliwia osiagnęła najwyższy wynik - 46 punktów na 50 możliwych!  Jest jedną z dwóch laureatów tego konkursu pochodzących z powiatu żywieckiego.

Dzięki temu osiągnięciu Oliwia jest zwolniona z obowiązku pisania I części sprawdzianu po szkole podstawowej uzyskując automatycznie komplet punktów.

W dniu 31 marca, podczas uroczystej gali, która odbyła się w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Oliwia otrzymała list gratulacyjny od Śląskiego Kuratora Oświaty pani Urszuli Bauer. 

Serdeczne gratulacje dla Oliwii, jej Rodziców oraz Pani Anny Kubicy, nauczycielce przygotowującej ją do tego konkursu.

  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.