Aktualności

Pomagamy zwierzakom 2017-01-06

7 grudnia 2016r. W ramach prowadzonej w szkole akcji POMÓŻ ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ! Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pojechał do Leśnictwa Morońka w Twardorzeczce, gdzie na ręce Pana Janusza Rubys przekazano zebrane w naszej szkole kasztany, żołędzie, orzechy, marchewkę oraz siano. Następnie przedstawiciele szkoły wysłuchali prelekcji na temat zwierząt leśnych i pracy w lesie i pod opieką Pana Jasia udali do paśnika, gdzie osobiście mogli przygotować ucztę dla zwierząt. To jednak nie koniec atrakcji... Dzięki gościnności Pani Sabiny i Pana Janusza Rubys, dzieci mogły poszaleć na śniegu, a następnie ogrzać się w Leśniczówce i wypić gorącą herbatę.  Otrzymali również liczne upominki oraz karmę dla ptaków przekazaną przez Nadleśnictwo Węgierska Górka.

Dziękujemy bardzo Panu leśniczemu oraz Pani Sabinie za gościnę oraz interesujący i pełen wrażeń wyjazd, który na pewno zostanie długo w pamięci dzieci. Dziękujemy także Nadleśnictwu Węgierska Górka za przekazanie licznych upominków oraz karmy dla ptaków.


Galeria

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.