Aktualności

Kulig 2017-01-18

13 stycznia (w piątek :-), na przekór wszystkim przesądom i złośliwościom, klasa 2 wybrała się na kulig. I wszystko się udało! Pogoda była wyśmienita, kiełbaski najsmaczniejsze, a zabawa!!!!!!!! Bardzo udana! Najpierw był spacer saniami w zaprzęgu konnym po pięknej Biernej. Ci, którzy byli odważni wsiedli na małe sanki zaczepione za dużymi. Później piekliśmy kiełbaski i ze smakiem wszystko zjedliśmy (niektórzy nawet repetę!). Największą frajdę sprawiła nam górka – zjeżdżaliśmy na WSZYSTKIM – przydały się nawet reklamówki i wytrzymałe spodnie! Cieszyli się duzi i mali. Na zakończenie imprezy na śniegu, w blasku pięknego słoneczka ruszyliśmy karmić zwierzęta w mini-zoo. W środku zimy w Polsce widzieliśmy…. kangury! Były też alpaki, konie (w każdym rozmiarze i kolorze), a nawet daniele, kozy i owce.

Bardzo dziękujemy właścicielom Rancho-Bierna za wspaniałą organizację naszej zabawy, Rodzicom za opiekę i wspólną zabawę oraz dzieciom za zachowanie bezpieczeństwa, dyscyplinę i uśmiechy od ucha do ucha!!!!!!!!!!


Galeria

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.