W środę emocjonowaliśmy się występami naszych siatkarzy ze szkoły w Siennej, w czwartek przyszedł czas na młodszych uczniów naszej szkoły. Tym razem na parkiecie szkoły w Twardorzeczce rywalizowała grupa chłopców z klas 4 -6. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli pokładanych w nich nadziei, zwyciężając w tej rywalizacji. Do sukcesu naszej drużyny poprowadził niezawodny duet Jakub Cul i Antek Dybczak, którzy mocną i pewną zagrywką wręcz zdeklasowali rywali. Kolejne cegiełki do zwycięstwa dołożyli Bartłomiej Wisła, Patryk Habdas, Filip Rubys, Vincent Dudys, Tomek Brasse oraz, najmłodszy w drużynie Kamil Szymik, który w ostatnim momencie uzupełnił mistrzowski team. Tym samym młodsi chłopcy dołożyli kolejny tytuł mistrza gminy bo warto przypomnieć październikową wiktorię w piłce nożnej. Naszym młodym mistrzom gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw na szczeblu powiatowym, do którego przystąpią na przełomie marca i kwietnia reprezentując naszą gminę💪