Ten tydzień w naszej szkole minął pod znakiem rywalizacji uczniów w piłce siatkowej szkół podstawowych. W imprezie nie mogło zabraknąć szkoły w Siennej a mistrzostwa odbyły się na hali sportowej w Twardorzeczce.
We wtorek (7.02.2023 r.) rywalizowali uczniowie klas 7 -8.
Żeńska drużyna zajęła w turnieju miejsce 4. Wygrała drużyna z Leśnej, sklasyfikowana przed zespołami z Twardorzeczki i Słotwiny.
Kategorię chłopców jednak zdominowała nasza drużyna, która bez straty seta wygrała z rówieśnikami z Twardorzeczki oraz Leśnej.
W środę odbyły się rozgrywki klas młodszych 4 -6. Młodsi chłopcy nie okazali się gorsi od starszych kolegów z Siennej i również zdobyli tytuł Mistrza Gminy w piłce siatkowej.
Drużyny chłopców przystąpią do Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej i będą reprezentować gminę Lipowa w turniejach, które odbędą się końcem tego miesiąca.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Naszą szkołę w turniejach reprezentowali:
Chłopcy (klasy 7 – 8): Jakub Cul, Bartek Wisła, Bartek Szczygieł, Kamil Piecuch, Filip Szwed, Patryk Habdas, Kuba Fabrowicz, Paweł Pawlus, Vincent Dudys oraz Cezary Jakubiec.
Dziewczyny (klasy 7 – 8): Sandra Adamczyk, Agata Pawlus, Amelia Kogut, Emilia Klinot, Zofia Borak, Ewelina Łagodzka oraz Agata Soja.
Chłopcy klasy 4 – 6: Antek Dybczak, Mateusz Legut, Tymoteusz Midor, Filip Rubys, Kamil Szymik, Tomek Brasse, Tomek Niewdana oraz Paweł Borak