Dziś nastąpił ostatni akcent tegorocznych rozgrywek w piłce siatkowej gminy Lipowa. Tradycyjnie turniej organizowała szkoła w Twardorzeczce a o trofeum walczyli uczniowie młodszych klas (klasy 4 – 6) w kategorii dziewczyn i chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Twardorzeczki, Leśnej, Lipowej oraz nasza Sienna.
Dziewczyny z Siennej mimo heroicznej postawy musiały uznać wyższość zawodniczek z innych drużyn i ostatecznie zajęły czwarte miejsce.
Chłopcy natomiast przystępowali do turnieju w gronie faworytów -trzy razy z rzędu zdobywali tytuł mistrza. I tym razem nie zawiedli, po zwycięstwach nad zespołami z Twardorzeczki i Leśnej naszym zawodnikom w ostatnim meczu wystarczało ugranie jednego seta w spotkaniu z Lipową. Chłopcy do meczu przystąpili totalnie rozprężeni i mecz zakończył się zwycięstwem Lipowej ale Sienna swój cel osiągnęła – wygrana w drugim secie pozwoliła cieszyć się z kolejnego sukcesu. W zeszłym tygodniu mistrzami gminy klas starszych zostali także chłopcy z Siennej.
Obie drużyny będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.
Naszą szkołę w zawodach reprezentowali:
Dziewczyny: Daria Golasik, Maja Grabarczyk, Lena Jędrysek, Amelia Pietraszko, Yevanhelina Rodioniwna Yakovenko, Piecuch Oliwia, Julia Sanetra, Amelia Brasse, Weronika Cendrzak, Amelia Kukla, Lena Wisła oraz Maria Dybczak.
Chłopcy: Kamil Szymik, Kamil Klos, Bartłomiej Matuszek, Patryk Jędrysek, Hubert Skorupa, Stanisław Dziki, Jakub Kufel oraz Paweł Borak.